Lékárny v Brně

Brno dnes celkem nabízí 26 lékáren. Jsou to například Novolékárna, Pohotovostní Brno, U Viktorie a další. Dále mají v Brně své prodejny řetězce: Lékárna Benu (ex Pharmaland), Lékárna Dr. Max, Drogerie SCHLECKER, které jsou zastoupeny 18 lékárnami. Lékárny s víkendovým a večerním provozem naleznete v obchodních centrech, například Galerie Vaňkovka Brno s lékárnou U Viktorie nebo obchodní centrum Olympia Brno s lékarnou s názvem Benu.

V těchto lékárenských zařízeních můžete zakoupit nejen léky, které vyžadují předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale seženete zde i běžně dostupné léky, na které nepotřebujete lékařský předpis.

Ať už se jedná o léky proti bolesti svalů, hlavy, kloubů či zad. Léčiva proti nevolnostem či nespavosti. Krom samotných léků můžete v lékárnách v Brně koupit samozřejmě taky přípravky pro léčbu zažívacích potíží, obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy), rostlinné preparáty a čaje, běžné druhy desinfekce či vitamíny.

Na předpis zde pak zakoupíte většinu běžných druhů antibiotik, některé druhy očkovacích vakcín či léky na vysoký i nízký krevní tlak.

Zda budete platit 30 Kč jako lékařský poplatek pak rozhodne příslušná lékárna.

Ostatní lékárny v Brně


Aktuálně sledujeme 2539 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů