Lékárny v Hradci Králové

V Hradci Králové se k dnes nalézá 9 lékáren, z toho jedna síť lékáren: Lékárna Dr. Max, která má v Hradci Králové dohromady 6 poboček. Další z poboček lékáren rozmístěných po Hradci Králové jsou kupříkladu Lékárna Centrum, Vital lékárna, Pohotovostní lékárna Hradec Králové a další. Téměř v každém nákupním centru se nalézá alespoň jedna lékárna. Například v nákupním centru EuroCenter Hradec Králové se nachází Centrum. V těchto lékárnách nakoupíte i v sobotu a neděli.

Ve zde uvedených lékárnách si můžete pohodlně koupit nejen léky na předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale seženete zde i běžně dostupné léky, které nevyžadují lékařský předpis.

Ať už se jedná o léky proti bolesti svalů, kloubů, zad či hlavy. Léky proti proti nevolnostem či nespavosti. Krom samotných léků můžete v lékárnách v Hradci Králové koupit samozřejmě také rostlinné preparáty a čaje, přípravky pro léčbu zažívacích potíží, obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy) či běžné druhy desinfekce.

Můžete zde pořídit na předpis některé druhy očkovacích vakcín, většinu běžných druhů antibiotik, antikoncepci či léky na vysoký i nízký krevní tlak.

Zda budete platit 30 Kč jako lékařský poplatek pak rozhodne příslušná lékárna.

Ostatní lékárny v Hradci Králové


Aktuálně sledujeme 2539 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů