Lékárny v Karlových Varech

V Karlových Varech se k dnes nachází pět lékáren, z toho jedna síť lékáren: Lékárna Dr. Max, která má v Karlových Varech dohromady tři prodejny. Další z poboček lékáren rozmístěných po Karlových Varech jsou kupříkladu Lékárna Karlopharma s.r.o. anebo Lékárna Karlopharma. Skoro v každém nákupním centru je umístěna alespoň jedna lékárna. Například v nákupním centru OC Varyáda najdete Dr. Max. V těchto lékárnách nakoupíte i v sobotu a neděli.

V těchto lékárenských zařízeních si můžete pohodlně koupit nejen léky, které vyžadují předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale koupíte zde i běžně dostupné léky, na které nepotřebujete lékařský předpis.

Ať už se jedná o léky proti bolesti zad, svalů, kloubů či hlavy. Léčiva proti nespavosti či nevolnostem. Krom samotných medikamentů můžete v lékárnách v Karlových Varech zakoupit taky přípravky pro léčbu zažívacích potíží, běžné druhy desinfekce, rostlinné preparáty a čaje, obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy) či vitamíny.

Na předpis zde pak zakoupíte některé druhy očkovacích vakcín, většinu běžných druhů antibiotik či léky na vysoký i nízký krevní tlak.

Zda budete platit 30 Kč jako lékařský poplatek pak rozhodne příslušná lékárna.

Ostatní lékárny v Karlových Varech


Aktuálně sledujeme 2539 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů