Lékárny v Kroměříži

Ve městě Kroměříž je síť lékáren Dr. Max zastoupena dvěma pobočkami, které se nacházejí ve městě a jejichž otevírací hodiny jsou většinou od 8.00 do 20.00 (pro konkrétní informaci o provozní době navštivte profil dané lékárny). Patří k nim kupříkladu lékárny Dr. Max na ulici Obvodová 3313/13B nebo Dr. Max na ulici Náměstí Míru.

Ve zde uvedených lékárnách si můžete pohodlně koupit nejen léky na předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale koupíte zde i běžně dostupné léky, které nevyžadují lékařský předpis.

Mezi ně patří léky proti bolesti svalů, kloubů, zad či hlavy. Léčiva proti nevolnostem či nespavosti. Krom samotných medikamentů můžete v lékárnách ve Kroměříži pořídit samozřejmě taky obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy), běžné druhy desinfekce, vitamíny, rostlinné preparáty a čaje či přípravky pro léčbu zažívacích potíží.

Nejen pro ženy a dívky jsou pak k dispozici kosmetické přípravky pro péči o pleť.

Můžete zde pořídit na předpis většinu běžných druhů antibiotik, léky na vysoký i nízký krevní tlak či některé druhy očkovacích vakcín.

O výběru poplatku pak rozhodně konkrétní lékárna.

Ostatní lékárny v Kroměříži


Aktuálně sledujeme 2540 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů