Lékárny v Plzni

Plzeň dnes celkem nabízí 15 lékáren. Jsou to například Pohotovostní Plzeň Slovany, Krámek zdraví z přírody, LÉKÁRNA BORSKÁ POLE a další. Dále mají v Plzni své prodejny řetězce: Tesco, Lékárna Dr. Max, Lékárna Benu (ex Pharmaland), které jsou zastoupeny 9 lékárnami. Lékárny s víkendovým a večerním provozem naleznete v obchodních centrech, například NC Borská Pole s lékárnou LÉKÁRNA BORSKÁ POLE nebo obchodní centrum Olympia Plzeň s lékarnou jejíž jméno je Benu (ex Pharmaland).

V těchto lékárenských zařízeních si můžete pohodlně koupit nejen léky na předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale koupíte zde i běžně dostupné léky, na které nepotřebujete lékařský předpis.

Ať už se jedná o léky proti bolesti kloubů, svalů, zad či hlavy. Léky proti proti nevolnostem či nespavosti. Krom samotných léků můžete v lékárnách v Plzni pořídit samozřejmě také vitamíny, rostlinné preparáty a čaje, běžné druhy desinfekce, obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy) či přípravky pro léčbu zažívacích potíží.

Na předpis zde pak zakoupíte léky na vysoký i nízký krevní tlak či většinu běžných druhů antibiotik.

O výběru poplatku pak rozhodně konkrétní lékárna.

Ostatní lékárny v Plzni


Aktuálně sledujeme 2540 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů