Lékárny v Praze

V Praze se k dnes nalézá 81 lékáren, z toho čtyři sítě lékáren: Lékárna Dr. Max, TETA Drogerie, Drogerie SCHLECKER a Lékárna Benu (ex Pharmaland), které mají v Praze dohromady 50 poboček. Další z poboček lékáren rozmístěných po Praze jsou kupříkladu Lékárna Zlatý Anděl, Lékárna IPC Palladium, Novolékárna a další. Skoro v každém obchodním centru je umístěna alespoň jedna lékárna. Například v nákupním centru Zlatý Anděl se nachází Zlatý Anděl. V těchto lékárnách nakoupíte i v sobotu a neděli.

V těchto lékárnách můžete zakoupit nejen léky, které vyžadují předpis od Vašeho praktického lékaře nebo lékaře odborného, ale seženete zde i běžně dostupné léky, které nevyžadují lékařský předpis.

Ať už se jedná o léky proti bolesti kloubů, hlavy, zad či svalů. Léky proti proti nespavosti či nevolnostem. Krom samotných léků můžete v lékárnách v Praze pořídit taky přípravky pro léčbu zažívacích potíží, obvazový materiál (obvazy, obinadla, náplasti, tejpy, gázy), vitamíny, běžné druhy desinfekce či rostlinné preparáty a čaje.

Můžete zde pořídit na předpis antikoncepci, většinu běžných druhů antibiotik, některé druhy očkovacích vakcín či léky na vysoký i nízký krevní tlak.

Zda budete platit 30 Kč jako lékařský poplatek pak rozhodne příslušná lékárna.

Ostatní lékárny v Praze


Aktuálně sledujeme 2539 lékáren na území České republiky

Chcete k nám přidat i svou lékárnu?     Přidejte ji zdarma


Stránky lekarnyvcr.cz fungují od roku 2014

Kontakt - Ochrana osobních údajů